reklam
reklam

BAŞKAN BEYAZGÜL, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
blank
reklam

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, özel bir eğitim kurumu tarafından düzenlenen öğrenci buluşması programına katıldı. Başkan Beyazgül, KPSS’ye girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, özel bir eğitim merkezi tarafından düzenlenen öğrenci buluşmasına katıldı. Mehmet Akif İnan Konferans salonunda düzenlenen programa katılan Başkan Beyazgül, KPSS’ye girecek olan öğrencilere başarılar dileyerek tavsiyelerde bulundu.

 

Programa katılan öğrencilere eğitim hayatını anlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Bu hayatta durmanın olmadığını gördüm. Yüzen adam durursa batar, bisiklet süren adam durursa bisiklet devrilir. Hayatımızda şunu düşündük. Şunu kazanalım üniversiteyi kazanalım iş bitti. Bir memuriyete gireyim iş bitti. Bir ev bir araba alayım iş tamam öyle hayat bitmiyor demek ki. Her zaman bir yüzücü gibi kaslarımızı güçlü ve kuvvetli tutmak zorundayız. Bunun için de devamlı çalışmak zorundayız. Her bir hedefe ulaşmak için çok dikkatli gidiyoruz. Şehre hizmet ederken çok farklılık ortaya çıkıyor. Belediye binamızı yıktık taşındık. Kızılkoyunu yıktık güzel bir park yaptık oraya. Yeni bir parkımız yapılıyor. Kızılay parkı, Allah nasip ederse tüm öğrencilerimizi Kızılay parkına bekliyorum. Kızılay parkımız hepsinden daha çok güzel olacak. Burada 160 yapıyı kamulaştırdık. Turizm yolunda 476 tane yapıyı kamulaştırdık. Kızılkoyun’da 70 tane yapıyı kamulaştırıp yıktık. KPSS sınavında herkese başarılar diliyorum. Gönlünüzdeki o güzel puanlara kavuşursunuz. Allah yar ve yardımcınız olsun’’ dedi.

reklam