reklam
çankaya escortankara escortkadıköy escortpendik escortbostancı escortescort izmircasibom girişgaziantep escortgaziantep escortnimblevr.com/ataşehir escortMarsbahismarsbahiswild tokyoFrance Pari CasinopaşacasinooslobetLucky Block CasinoGratorama casinoMebbishttps://5iurl.com/sitemap.phpxslotjojobetimajbetholiganbettrendyol indirim koduCasibommavibetEscortslot siteleri https://en-iyi-10-slot-siteleri.comstarzbet adamsah.netdeneme bonusumariobetxslotcasibombetiststarzbet girişstarzbet girişbahsegeltipobetgrandbettingtruvabetbahiscasinotarafbetbahiscommariobetbetistmarkajbetbetinematadornetcasibombelugabahisbetebet1xbetasyabahiscasinovalediscountcasinoelexbetfavoribahisbahiscombahiscombelugabahisbelugabahisbetistbetistceltabetceltabetklasbahisklasbahismariobetmariobetrestbetrestbettarafbettarafbettipobettipobetcasibomcasibomcasibomcasibomstarzbetsahnebetlimanbetredwinmatadorbetmatadorbetbetkombetkomcasibomcasibomcasibomcasibomcasibom7slotsbahigobahis1000bahisalbaymavibaywinbetexperbetkanyonbetkolikbetkombetlikebetmatikbetnisbetonredbetorspinbetparkbetperbetroadbetsatbettiltbetturkeybetvolestarzbet24wincratosslotelitbahisfavorisenfunbahisgorabethilbetikimisliimajbetintobetjasminbetjetbahiskralbetligobetlordbahismarsbahismeritkingmilanobetmobilbahismostbetmrbahisneyinenoktabetnorabahisoleybetonbahisonwinorisbetparmabetperabetpiabetpinuppokerbetapusulabetredwinrexbetromabetsahabetsavoybettingbetkombahis siteleriblackjack siteleriCasinoBonanzacasino bonanzadeneme bonusurulet sitelerisweet bonanzacasino sitelericasino sitelericasino sitelerisupertotobettulipbettumbetpadisahbetvdcasinovenusbetwinxbetvdcasinobodrum escorttarafbetsahabet7slotsasyabahisbahis1000bahisalbahsegelbaywinbetebetbetexperbetkolikbetmatikbetonredbetorspinbetroadbettiltbetturkeybetvolecasibomcratosslotdumanbetelitbahisextrabetfunbahisgorabetgrandpashabethilbetimajbetjasminbetkalebetkralbetlimanbetmaltcasinomarkajbetmatbetmilanobetmobilbahismostbetgirisneyinenorabahisonwinpalacebetparmabetperabetpokerbetaredwinrexbetrokubetsahabetsavoybettingtarafbettruvabettumbetxslotartemisbitbaymavibetebetbetkolikbetkombetperbettiltceltabetimajbetklasbahisligobetlimanbetmariobetmatbetneyinesahabetbetturkeystarzbetbetpasrestbetklasbahisbetebetbelugabahistarafbetbetkombetistmarkajbetparibahisbetinegobahisbettiltbetnisbetsatbetorspinligobetbetkanyonbaywinrokubetcratosslotgorabetelexbetfunbahisartemisbetbetparkbetmatikoleybetbetlikekralbetperabetlimanbetsavoybettingintobetdiscount casinobahsegelmostbetbetroadjasminbethilbetvenüsbetasyabahisredwinbetkolikdinamobetmilanobetelitbahisorisbetpusulabetaresbetpolobetdumanbetmatbetpalacebetmrbahistulipbetnorabahismilosbetbetvoleonbahisbetexperbetperbahigopokerbetalordbahiscasinovalebetonredbahis1000baymaviakcebetnoktabetneyinefavorisenbetgitbetcupstarzbethiltonbetsetrabetmelbetbetnanokazandrapokerklasmaltcasinoeskişehir halı yıkamaistanbul escort bayan
reklam
Turkiye - Türkiye Kupası
20:30
TrabzonsporTrabzonspor
3 : 2
Vavacars KaragümrükVavacars Karagümrük
İngiltere - Premier Lig
21:45
Wolverhampton Wanderers FCWolverhampton Wanderers FC
0 : 1
BournemouthBournemouth
22:00
Manchester United FCManchester United FC
4 : 2
Sheffield UnitedSheffield United
22:00
Crystal Palace FCCrystal Palace FC
2 : 0
Newcastle United FCNewcastle United FC
22:00
Everton FCEverton FC
2 : 0
LiverpoolLiverpool
Fransa - Ligue 1
20:00
LorientLorient
1 : 4
Paris St. GermainParis St. Germain
22:00
MarsilyaMarsilya
2 : 2
OGC NiceOGC Nice
22:00
MonacoMonaco
1 : 0
Lille OSCLille OSC
Hollanda - Eredivisie
19:45
FC Twente EnschedeFC Twente Enschede
3 : 1
Almere City FCAlmere City FC
22:00
Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
2 : 2
Excelsior RotterdamExcelsior Rotterdam
Belçika - Pro Lig
21:30
Club BruggeClub Brugge
4 : 0
KRC GenkKRC Genk
21:30
RSC AnderlechtRSC Anderlecht
3 : 0
Cercle BruggeCercle Brugge
Rusya - Premier Lig
16:00
FC OrenburgFC Orenburg
1 : 2
FK Dinamo MoscowFK Dinamo Moscow
18:15
FC Pari Nizhny NovgorodFC Pari Nizhny Novgorod
2 : 3
FK Lokomotiv MoskovaFK Lokomotiv Moskova
20:30
FK Zenit St PetersburgFK Zenit St Petersburg
0 : 2
FK Rubin KazanFK Rubin Kazan
20:30
FK KrasnodarFK Krasnodar
3 : 2
FC Baltika KaliningradFC Baltika Kaliningrad
İtalya - Coppa Italia
22:00
Atalanta BCAtalanta BC
4 : 1
ACF FiorentinaACF Fiorentina
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Caracas FCCaracas FC
1 : 1
CA Rosario CentralCA Rosario Central
01:00
Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata
0 : 1
Gremio FB Porto Alegrense RSGremio FB Porto Alegrense RS
03:00
Atletico Mineiro MGAtletico Mineiro MG
3 : 2
Penarol URUPenarol URU
03:00
Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo
1 : 0
CA San Lorenzo AlmagroCA San Lorenzo Almagro
03:30
Colo ColoColo Colo
0 : 0
Alianza LimaAlianza Lima
05:00
CD Junior FCCD Junior FC
1 : 1
LDU QuitoLDU Quito
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Kupası
12:00
Central Coast MarinersCentral Coast Mariners
3 : 0
FC Abdysh-AtaFC Abdysh-Ata
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
13:00
Yokohama F MarinosYokohama F Marinos
3 : 2
Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi
05:15
CF AmericaCF America
1 : 1
CF PachuchaCF Pachucha
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana
01:00
Deportes Union La CaleraDeportes Union La Calera
0 : 0
Cruzeiro EC MGCruzeiro EC MG
03:00
Deportivo GarcilasoDeportivo Garcilaso
1 : 1
Cuiaba EC MTCuiaba EC MT
03:00
Sportivo TrinidenseSportivo Trinidense
2 : 0
CA Nacional PotosiCA Nacional Potosi
03:30
Argentinos JuniorsArgentinos Juniors
1 : 0
SC Corinthians SPSC Corinthians SP
05:00
Alianza FC ValleduparAlianza FC Valledupar
1 : 3
CD Universidad Catolica del EcuadorCD Universidad Catolica del Ecuador
İngiltere - Championship
21:45
Coventry CityCoventry City
2 : 3
Hull CityHull City
İngiltere - Ulusal Lig
21:00
Solihull MoorsSolihull Moors
4 : 2
FC Halifax TownFC Halifax Town
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
19:00
Levante Las Planas FCLevante Las Planas FC
2 : 4
FC BarcelonaFC Barcelona
Almanya - 3. Lig
20:00
1. FC Saarbrucken1. FC Saarbrucken
1 : 1
Rot Weiss EssenRot Weiss Essen
Fransa - Lig 1, Bayanlar
19:30
Paris Saint-Germain FCParis Saint-Germain FC
1 : 1
Paris FCParis FC
19:30
Dijon FCODijon FCO
1 : 1
Stade De ReimsStade De Reims
19:30
Le Havre ACLe Havre AC
1 : 3
FC FleuryFC Fleury
19:30
Olympique LyonOlympique Lyon
2 : 1
Ea GuingampEa Guingamp
19:30
Montpellier HSCMontpellier HSC
4 : 0
As Saint EtienneAs Saint Etienne
19:30
LOSC LilleLOSC Lille
1 : 2
Girondins BordeauxGirondins Bordeaux
Portekiz - İkinci Lig
22:15
Avs Futebol SadAvs Futebol Sad
0 : 2
FC Porto BFC Porto B
Rusya - 1. Liga
12:00
FC SKA-KhabarovskFC SKA-Khabarovsk
2 : 1
Rodina MoscowRodina Moscow
16:00
FC TyumenFC Tyumen
1 : 1
Chernomorets NovorossijskChernomorets Novorossijsk
17:00
FC Alania VladikavkazFC Alania Vladikavkaz
3 : 0
PFC Kuban KrasnodarPFC Kuban Krasnodar
17:00
FC Volgar AstrakhanFC Volgar Astrakhan
1 : 1
Torpedo MoskovaTorpedo Moskova
17:30
FK Akron TolyattiFK Akron Tolyatti
0 : 0
LeningradetsLeningradets
18:00
FC Neftekhimik NizhnekamskFC Neftekhimik Nizhnekamsk
1 : 2
FC Shinnik YaroslavlFC Shinnik Yaroslavl
18:00
Sokol SaratovSokol Saratov
0 : 2
FC Yenisey KrasnoyarskFC Yenisey Krasnoyarsk
19:00
FK KhimkiFK Khimki
1 : 0
FC Kamaz Naberezhnye ChelnyFC Kamaz Naberezhnye Chelny
19:30
FC Dynamo-MakhachkalaFC Dynamo-Makhachkala
0 : 0
PFK Arsenal TulaPFK Arsenal Tula
Rusya - 2. Liga, Division A
14:30
FC Krasnodar-2FC Krasnodar-2
1 : 2
FC MuromFC Murom
15:30
FC NovosibirskFC Novosibirsk
1 : 1
Rodina-2Rodina-2
16:00
FC Irtysh OmskFC Irtysh Omsk
0 : 0
Spartak KostromaSpartak Kostroma
16:00
FC Mashuk-KMV PyatigorskFC Mashuk-KMV Pyatigorsk
1 : 0
Dinamo BrjanskDinamo Brjansk
17:00
FK Volga UlyanovskFK Volga Ulyanovsk
0 : 1
Khimik DzerzhinskKhimik Dzerzhinsk
18:00
FC Metallurg LipetskFC Metallurg Lipetsk
2 : 2
FC ChelyabinskFC Chelyabinsk
18:00
FC Tekstilshchik IvanovoFC Tekstilshchik Ivanovo
18:00
Torpedo MiassTorpedo Miass
18:00
FC Avangard KurskFC Avangard Kursk
1 : 2
FC KalugaFC Kaluga
18:30
Chayka PeschanokopskoyeChayka Peschanokopskoye
1 : 0
FK UfaFK Ufa
19:00
SK RotorSK Rotor
2 : 3
FK Veles MoscowFK Veles Moscow
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
FC Kuban Holding PavlovskayaFC Kuban Holding Pavlovskaya
0 : 1
Spartak NalchikSpartak Nalchik
16:00
Pobeda KhasavyurtPobeda Khasavyurt
0 : 0
FC SevastopolFC Sevastopol
Suudi Arabistan - 1.Lig
19:15
Al BukiryahAl Bukiryah
1 : 1
Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC
19:15
Al-JabalainAl-Jabalain
0 : 2
Al-NajmaAl-Najma
20:45
Jeddah ClubJeddah Club
0 : 3
Al-QaisumahAl-Qaisumah
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
19:30
Bayern HofBayern Hof
3 : 0
DJK AmmerthalDJK Ammerthal
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
20:00
Bayern Munich IIBayern Munich II
0 : 0
BuchbachBuchbach
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:00
SSV Jeddeloh IISSV Jeddeloh II
0 : 2
1. FC Phonix Lubeck1. FC Phonix Lubeck
20:00
Hamburg (A)Hamburg (A)
0 : 2
OldenburgOldenburg
Almanya Amatör - Bremen-Liga
19:30
SV HemelingenSV Hemelingen
2 : 2
BrinkumerBrinkumer
Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein
19:45
FC Union SchafhausenFC Union Schafhausen
0 : 2
SPVG Frechen 20SPVG Frechen 20
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
19:45
RotenburgerRotenburger
0 : 6
Kickers EmdenKickers Emden
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
19:45
SV TodesfeldeSV Todesfelde
2 : 1
SV Preussen 09 ReinfeldSV Preussen 09 Reinfeld
20:00
Mtsv HohenwestedtMtsv Hohenwestedt
20:00
EckernförderEckernförder
20:30
Mtsv HohenwestedtMtsv Hohenwestedt
0 : 0
TSB FlensburgTSB Flensburg
Andorra - Copa Constitucio
21:30
Inter Club de EscaldesInter Club de Escaldes
21:30
FC Pas de La CasaFC Pas de La Casa
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Gimnasia de la Plata ReserveGimnasia de la Plata Reserve
1 : 3
Rosario Central ReserveRosario Central Reserve
21:00
CA LanusCA Lanus
2 : 0
Independiente ReserveIndependiente Reserve
21:00
Defensa Y Justicia ReserveDefensa Y Justicia Reserve
0 : 0
CA HuracanCA Huracan
Arjantin - Primera B
21:30
CA AcassusoCA Acassuso
2 : 1
Sacachispas FCSacachispas FC
Arjantin - Primera Nacional
01:00
Ferro Carril OesteFerro Carril Oeste
3 : 0
CA AlvaradoCA Alvarado
Arnavutluk - Kategoria e Pare
16:00
KS Korabi PeshkopiKS Korabi Peshkopi
5 : 1
Luz i VogelLuz i Vogel
Arnavutluk - Kupa e Shqiperise
19:00
TiranTiran
1 : 0
KS KukesiKS Kukesi
19:00
Vllaznia ShkoderVllaznia Shkoder
1 : 1
KF Egnatia RrogozhineKF Egnatia Rrogozhine
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Sunshine Coast WanderersSunshine Coast Wanderers
3 : 1
Queensland Lions FCQueensland Lions FC
13:30
Peninsula Power FCPeninsula Power FC
13:30
Olympic FC BrisbaneOlympic FC Brisbane
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:00
SWQ Thunder FCSWQ Thunder FC
13:00
Broadbeach UnitedBroadbeach United
Avusturya - Bundesliga
19:30
SK Austria KlagenfurtSK Austria Klagenfurt
4 : 3
FC SalzburgFC Salzburg
19:30
HartbergHartberg
1 : 2
LASKLASK
21:30
SK RapidSK Rapid
1 : 3
Sturm GrazSturm Graz
Azerbaycan - Azerbeycan Kupası
16:00
Gabala FKGabala FK
0 : 2
Zira FKZira FK
19:00
Karabağ FKKarabağ FK
4 : 1
Neftchi Baku PFCNeftchi Baku PFC
Bosna Hersek - Premier Lig
17:00
FK ZVIJEZDA 09FK ZVIJEZDA 09
3 : 2
FK Tuzla CityFK Tuzla City
19:00
FK Borac Banja LukaFK Borac Banja Luka
1 : 0
NK PosusjeNK Posusje
21:30
HSK Zrinjski MostarHSK Zrinjski Mostar
4 : 3
FK SarajevoFK Sarajevo
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
17:30
FK Kozara GradiskaFK Kozara Gradiska
2 : 2
FK SLOBODA MRKONJIC GRADFK SLOBODA MRKONJIC GRAD
17:30
FK Slavija SarajevoFK Slavija Sarajevo
2 : 1
Drina ZvornikDrina Zvornik
17:30
FK Rudar PrijedorFK Rudar Prijedor
5 : 0
FK Leotar TrebinjeFK Leotar Trebinje
17:30
ROMANIJA PALEROMANIJA PALE
1 : 0
LaktasiLaktasi
17:30
Velez NevesinjeVelez Nevesinje
3 : 1
FK BSK BANJA LUKAFK BSK BANJA LUKA
17:30
FK Ljubic PrnjavorFK Ljubic Prnjavor
3 : 1
FAMOS VOJKOVICIFAMOS VOJKOVICI
17:30
FK Zeljeznicar BanjalukaFK Zeljeznicar Banjaluka
1 : 1
FK Sutjeska FocaFK Sutjeska Foca
19:30
FK Radnik BijeljinaFK Radnik Bijeljina
3 : 0
FK OmarskaFK Omarska
21:00
Modrica MaksimaModrica Maksima
1 : 1
FK Borac Kozarska DubicaFK Borac Kozarska Dubica
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Brusque FC SCBrusque FC SC
3 : 1
Mirassol FC SPMirassol FC SP
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
CF Com Vida Saf RSCF Com Vida Saf RS
0 : 1
Esporte Clube Sao Gabriel RSEsporte Clube Sao Gabriel RS
Brezilya - Maranhense
01:30
Moto Club MAMoto Club MA
0 : 1
Maranhao MAMaranhao MA
Brezilya - Roraimense
01:00
Sao Raimundo EC RRSao Raimundo EC RR
3 : 1
River EC RRRiver EC RR
03:00
Rio Negro RRRio Negro RR
6 : 0
Progresso RRProgresso RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
SE Palmeiras SPSE Palmeiras SP
3 : 2
CA Paranaense PRCA Paranaense PR
21:00
America MGAmerica MG
3 : 4
Atletico Mineiro MGAtletico Mineiro MG
21:00
SC Internacional RSSC Internacional RS
1 : 3
EC Bahia BAEC Bahia BA
21:00
Ceara SC CECeara SC CE
2 : 0
SC Corinthians SPSC Corinthians SP
21:30
Goias EC GOGoias EC GO
4 : 3
Sao Paulo FC SPSao Paulo FC SP
22:00
Cruzeiro MGCruzeiro MG
1 : 0
Fortaleza EC CEFortaleza EC CE
23:00
Santos FC SPSantos FC SP
23:00
CR Flamengo RJCR Flamengo RJ
Bulgaristan - Bulgar Kupası
18:45
PFC Ludogorets 1945 RazgradPFC Ludogorets 1945 Razgrad
4 : 0
FK Hebar PazardzhikFK Hebar Pazardzhik
Cebelitarık - Ulusal Lig
22:00
Europa Point FCEuropa Point FC
22:00
St Josephs FCSt Josephs FC
Çekya - kupa
19:00
FC Viktoria PlzenFC Viktoria Plzen
3 : 0
FC Fastav ZlinFC Fastav Zlin
Çekya - U19 1.Grup
12:00
FC Vysocina Jihlava U19FC Vysocina Jihlava U19
0 : 5
Sparta PragueSparta Prague
14:00
MFK Karvina U19MFK Karvina U19
14:00
Banik Ostrava U19Banik Ostrava U19
Cezayir - Cezayir Kupası
23:00
CR BelouizdadCR Belouizdad
23:00
USM AlgerUSM Alger
Danimarka Amatör - Danmarksserien
20:00
AB TaarnbyAB Taarnby
1 : 3
Ledoje Smorum FodboldLedoje Smorum Fodbold
Ekvador - Serie B
03:00
CSD Vargas TorresCSD Vargas Torres
2 : 1
Guayaquil City FCGuayaquil City FC
23:00
9 De Octubre FC9 De Octubre FC
23:00
Chacaritas FCChacaritas FC
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
19:00
Alianza FCAlianza FC
19:00
CD DragonCD Dragon
21:00
11 Deportivo FC11 Deportivo FC
21:00
CD PlatenseCD Platense
21:00
CD Fuerte San Francisco U20CD Fuerte San Francisco U20
21:00
CD FasCD Fas
Endonezya - Liga 1
11:00
Persebaya SurabayaPersebaya Surabaya
0 : 2
Bali UnitedBali United
15:00
Persik KediriPersik Kediri
4 : 4
PSS SlemanPSS Sleman
Faroe Adaları - Logmanssteypid
19:30
B71 SandoyB71 Sandoy
19:30
AB ArgirAB Argir
19:30
FC HoyvikFC Hoyvik
19:30
Vikingur GotaVikingur Gota
19:30
FC SuduroyFC Suduroy
19:30
TB TvoeroyriTB Tvoeroyri
20:30
KI KlaksvikKI Klaksvik
2 : 3
HB TorshavnHB Torshavn
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
SexypoexytSexypoexyt
18:30
Tampere UnitedTampere United
19:00
P-IirotP-Iirot
3 : 3
HJS AkatemiaHJS Akatemia
19:00
FC HonkaFC Honka
0 : 0
Esbo BollklubbEsbo Bollklubb
19:00
TPVTPV
3 : 1
Tampereen-Viipurin Ilves-KissatTampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finlandiya - Suomen Kupası
19:30
FC KirkkonummiFC Kirkkonummi
0 : 4
PK Keski-UusimaaPK Keski-Uusimaa
20:00
ToveTove
2 : 3
FC Haka JFC Haka J
20:10
LPSLPS
4 : 0
Eps / ReserviEps / Reservi
Finlandiya - Veikkausliiga
19:00
Seinajoen JKSeinajoen JK
3 : 3
HJK HelsinkiHJK Helsinki
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
Mikkelin PalloilijatMikkelin Palloilijat
1 : 1
JippoJippo
18:30
JapsJaps
2 : 3
SalpaSalpa
18:30
PK-35 HelsinkiPK-35 Helsinki
1 : 1
Turun PalloseuraTurun Palloseura
18:30
FC KTP KotkaFC KTP Kotka
5 : 1
SJK AkatemiaSJK Akatemia
18:30
FF JaroFF Jaro
4 : 2
Kapa Kapylan PalloKapa Kapylan Pallo
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
22:00
Holywell TownHolywell Town
4 : 0
Llanidloes TownLlanidloes Town
Gana - Premier Lig
18:00
Dreams FCDreams FC
18:00
Bechem UnitedBechem United
Gürcistan - Erovnuli Liga
15:00
FC Iberia 1999FC Iberia 1999
15:00
Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi
15:00
FC Dila GoriFC Dila Gori
15:00
FC Samgurali TskaltuboFC Samgurali Tskaltubo
15:00
FC Kolkheti-1913 PotiFC Kolkheti-1913 Poti
15:00
FC SamtrediaFC Samtredia
15:00
FC Dinamo TbilisiFC Dinamo Tbilisi
15:00
FC TelaviFC Telavi
15:00
FC Dinamo BatumiFC Dinamo Batumi
15:00
FC GagraFC Gagra
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
FC GoaFC Goa
2 : 3
Mumbai City FCMumbai City FC
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
04:00
Real CD Espana San Pedro SulaReal CD Espana San Pedro Sula
2 : 1
CD GenesisCD Genesis
İngiltere Amator - Konferans Güney
21:45
Maidstone United FCMaidstone United FC
2 : 1
AveleyAveley
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
21:45
Chorley FCChorley FC
21:45
Curzon AshtonCurzon Ashton
İngiltere Amator - Southern League Premier South
21:45
Plymouth ParkwayPlymouth Parkway
21:45
Heyes & YeadingHeyes & Yeading
İsrail - Alef Ligi
12:00
Tzeirey Um El FahemTzeirey Um El Fahem
4 : 4
Hapoel BueineHapoel Bueine
İsrail - İsrail Kupası
20:30
Hapoel Beer Sheva FCHapoel Beer Sheva FC
3 : 2
Maccabi Netanya FCMaccabi Netanya FC
İsveç - Allsvenskan
20:00
AIKAIK
2 : 0
IFK VarnamoIFK Varnamo
20:00
IFK GoteborgIFK Goteborg
0 : 1
Hacken GothenburgHacken Gothenburg
20:00
IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna
1 : 1
IK SiriusIK Sirius
İsviçre - Challange Ligi
20:30
Stade NyonnisStade Nyonnis
0 : 2
FC VaduzFC Vaduz
İzlanda - Kupa
22:15
KA AsvellirKA Asvellir
22:15
KR ReykjavikKR Reykjavik
22:15
Valur ReykjavikValur Reykjavik
22:15
FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur
22:15
Throttur ReykjavikThrottur Reykjavik
22:15
HK KopavogurHK Kopavogur
23:00
Augnablik FCAugnablik FC
23:00
Stjarnan GardabaeStjarnan Gardabae
Japonya - J. Lig Kupası
13:00
Nara ClubNara Club
0 : 6
Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima
13:00
Blaublitz AkitaBlaublitz Akita
2 : 1
Shonan BellmareShonan Bellmare
13:00
Thespakusatsu GunmaThespakusatsu Gunma
1 : 3
Kashiwa ReysolKashiwa Reysol
13:00
Fagiano OkayamaFagiano Okayama
3 : 3
Yokohama FCYokohama FC
13:00
FC RyukyuFC Ryukyu
2 : 1
Gamba OsakaGamba Osaka
13:00
AC Nagano ParceiroAC Nagano Parceiro
3 : 2
Kyoto Sanga FCKyoto Sanga FC
13:00
Kataller ToyamaKataller Toyama
0 : 0
Shimizu S-PulseShimizu S-Pulse
13:00
Roasso KumamotoRoasso Kumamoto
0 : 1
Sagan TosuSagan Tosu
13:30
Gainare TottoriGainare Tottori
2 : 5
Urawa Red DiamondsUrawa Red Diamonds
Kamerun - Elite One
16:00
Fauve Azur de YaoundeFauve Azur de Yaounde
2 : 0
AIGLE ROYAL DE LA MENOUAAIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
Bamboutos Fc De MboudaBamboutos Fc De Mbouda
0 : 2
Apejes De MfouApejes De Mfou
18:00
Apejes De MfouApejes De Mfou
18:00
AS FortunaAS Fortuna
18:00
Pwd BamendaPwd Bamenda
18:00
Fauve Azur de YaoundeFauve Azur de Yaounde
18:00
Avion AcademyAvion Academy
18:00
Ums De LoumUms De Loum
18:00
UNION SPORTIVE DE DOUALAUNION SPORTIVE DE DOUALA
18:00
ASTRES FC DE DOUALAASTRES FC DE DOUALA
18:00
Fovu De BahamFovu De Baham
18:00
Bamboutos Fc De MboudaBamboutos Fc De Mbouda
Kanada - Kanada Şampiyonası
04:00
Cavalry FCCavalry FC
1 : 0
Vancouver Langley FCVancouver Langley FC
Karadağ - 2. CFL
18:00
FK Internacional PodgoricaFK Internacional Podgorica
0 : 2
FK Igalo 1929FK Igalo 1929
18:00
FK PodgoricaFK Podgorica
2 : 1
OFK GrbaljOFK Grbalj
18:00
FK Otrant-Olympic UlcinjFK Otrant-Olympic Ulcinj
4 : 1
LovcenLovcen
18:00
BeraneBerane
2 : 3
FK Iskra DanilovgradFK Iskra Danilovgrad
18:00
Bokelj KotorBokelj Kotor
0 : 1
FK Kom PodgoricaFK Kom Podgorica
Katar - Stars League
18:30
Umm-Salal SCUmm-Salal SC
2 : 0
Al Duhail SCAl Duhail SC
18:30
Al-ShamalAl-Shamal
0 : 4
Al Sadd SCAl Sadd SC
18:30
Al-Arabi DohaAl-Arabi Doha
1 : 2
AL MarkhiyaAL Markhiya
18:30
Al WakrahAl Wakrah
2 : 4
Al-Gharafa SCAl-Gharafa SC
18:30
Al-RayyanAl-Rayyan
4 : 1
Al-Ahli DohaAl-Ahli Doha
18:30
Muaither SCMuaither SC
3 : 5
Qatar SCQatar SC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
18:00
Karmiotissa FCKarmiotissa FC
6 : 6
Othellos AthienouOthellos Athienou
19:00
AEL LimassolAEL Limassol
5 : 4
Nea Salamina FamagustaNea Salamina Famagusta
Kolombiya - Kolombiya Kupası
03:40
Tigres FCTigres FC
1 : 0
Cucuta Deportivo FCCucuta Deportivo FC
23:30
Real Cartagena FCReal Cartagena FC
23:30
CD Atletico HuilaCD Atletico Huila
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
08:00
Seoul E-Land FCSeoul E-Land FC
08:00
Chungnam Asan FCChungnam Asan FC
10:30
Busan I ParkBusan I Park
10:30
Ansan Greeners FCAnsan Greeners FC
10:30
Cheonan City FCCheonan City FC
10:30
Gimpo FCGimpo FC
Kosova - Kosovo FA Kupası
16:00
KF DritaKF Drita
0 : 1
FC PrishtinaFC Prishtina
16:00
FC BallkaniFC Ballkani
2 : 2
FC SuharekaFC Suhareka
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
09:00
PuntarenasPuntarenas
09:00
Deportivo Saprissa San JoseDeportivo Saprissa San Jose
09:00
Perez ZeledonPerez Zeledon
09:00
HeredianoHerediano
09:00
Sporting FCSporting FC
09:00
LD AlajuelenseLD Alajuelense
09:00
CartaginesCartagines
09:00
SantosSantos
Litvanya - A Lyga
18:00
FK TransinvestFK Transinvest
1 : 2
FC HegelmannFC Hegelmann
18:00
FK PanevezysFK Panevezys
18:00
FC Dziugas TelsiaiFC Dziugas Telsiai
19:00
FK Kauno ZalgirisFK Kauno Zalgiris
0 : 3
FK Banga GargzdaiFK Banga Gargzdai
20:00
Vilnius FK ZalgirisVilnius FK Zalgiris
4 : 0
DFK Dainava AlytusDFK Dainava Alytus
Lüksemburg - Coupe de Luxembourg
21:00
US HostertUS Hostert
1 : 2
US Mondorf-Les-BainsUS Mondorf-Les-Bains
21:00
FC Progres NiederkornFC Progres Niederkorn
2 : 0
FC Differdange 03FC Differdange 03
21:00
AS La Jeunesse D Esch/AlzetteAS La Jeunesse D Esch/Alzette
0 : 2
Swift HesperangeSwift Hesperange
21:00
Yellow Boys Weiler-La-TourYellow Boys Weiler-La-Tour
0 : 2
FC Una StrassenFC Una Strassen
Macaristan - Magyar Kupa
21:00
Nyiregyhaza Spartacus FCNyiregyhaza Spartacus FC
1 : 2
Ferencvarosi BudapestFerencvarosi Budapest
Meksika - Liga Premier Serie B
21:00
CD Avispones de Chilpancingo ACCD Avispones de Chilpancingo AC
1 : 2
Artesanos Metepec FCArtesanos Metepec FC
Mısır - Premier Lig
17:30
Talaea El GaishTalaea El Gaish
1 : 0
Enppi ClubEnppi Club
20:00
Pyramids FCPyramids FC
3 : 2
National Bank Of Egypt SCNational Bank Of Egypt SC
20:00
Al Mokawloon Al ArabAl Mokawloon Al Arab
20:00
Zamalek SCZamalek SC
Moldova - Moldıva Kupası
19:00
FC Zimbru ChisinauFC Zimbru Chisinau
1 : 0
FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol
19:00
Petrocub HincestiPetrocub Hincesti
5 : 1
FC BaltiFC Balti
Norveç - NM Kupası, Erkekler
19:00
SkjervoeySkjervoey
0 : 1
Alta IFAlta IF
19:00
IF FloeyaIF Floeya
0 : 6
Tromso ILTromso IL
19:00
IK JunkerenIK Junkeren
0 : 2
Bodoe/GlimtBodoe/Glimt
19:00
MelhusMelhus
1 : 5
RanheimRanheim
19:00
Stjordals-BlinkStjordals-Blink
0 : 1
Levanger FKLevanger FK
19:00
StrindheimStrindheim
1 : 2
Molde FKMolde FK
19:00
SK TraeffSK Traeff
1 : 2
Kristiansund BKKristiansund BK
19:00
Hodd ILHodd IL
1 : 0
Aalesunds FKAalesunds FK
19:00
Stord FKStord FK
0 : 4
LyseklosterLysekloster
19:00
BjargBjarg
0 : 3
Asane FotballAsane Fotball
19:00
Froeya ILFroeya IL
2 : 2
Sogndal FotballSogndal Fotball
19:00
Askoey FKAskoey FK
2 : 5
SK BrannSK Brann
19:00
TorvastadTorvastad
3 : 4
Viking FKViking FK
19:00
Vard HaugesundVard Haugesund
0 : 4
Sandnes ULFSandnes ULF
19:00
FK MandalskamerateneFK Mandalskameratene
0 : 7
Bryne FKBryne FK
19:00
Flekkeroy ILFlekkeroy IL
0 : 1
Egersunds IKEgersunds IK
19:00
Pors GrenlandPors Grenland
0 : 1
Odds BKOdds BK
19:00
Fram IFFram IF
0 : 3
FK ArendalFK Arendal
19:00
ElverumElverum
2 : 4
HamarkamerateneHamarkameratene
19:00
Eidsvold TFEidsvold TF
1 : 0
Mjondalen IFMjondalen IF
19:00
Ullensaker / KisaUllensaker / Kisa
1 : 3
Rosenborg BKRosenborg BK
19:00
FriggFrigg
0 : 3
Kfum OsloKfum Oslo
19:00
BaerumBaerum
0 : 5
Stabaek IFStabaek IF
19:00
KjelsasKjelsas
3 : 2
Kongsvinger IL FotballKongsvinger IL Fotball
19:00
Raade ILRaade IL
2 : 1
Moss FKMoss FK
20:00
Tromsdalen UILTromsdalen UIL
3 : 1
Lyn 1896 FKLyn 1896 FK
20:00
JervJerv
0 : 3
StromsgodsetStromsgodset
20:05
StrommenStrommen
4 : 5
Lillestrom SKLillestrom SK
Peru - Segunda Division
23:30
FC Carlos SteinFC Carlos Stein
23:30
Pirata FCPirata FC
Polonya - I Ligi
19:00
Znicz PruszkowZnicz Pruszkow
2 : 0
MKS Arka GdyniaMKS Arka Gdynia
19:00
Wisla PlockWisla Plock
2 : 1
Miedz LegnicaMiedz Legnica
21:30
KS Lechia GdanskKS Lechia Gdansk
1 : 0
Polonia VarşovaPolonia Varşova
Polonya - Puchar Polski, Women
17:00
UKS SMS LodzUKS SMS Lodz
0 : 1
GKS KatowiceGKS Katowice
18:00
AP Orlen GdanskAP Orlen Gdansk
18:00
WKS Slask WroclawWKS Slask Wroclaw
Romanya - Liga 2
17:00
CSC 1599 SelimbarCSC 1599 Selimbar
2 : 2
AFK Csikszereda Miercurea CiucAFK Csikszereda Miercurea Ciuc
19:00
CS MioveniCS Mioveni
0 : 1
Fc Unirea 2004 SloboziaFc Unirea 2004 Slobozia
Romanya - Superliga
16:45
U. ClujU. Cluj
1 : 0
CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi
19:00
FC Farul ConstantaFC Farul Constanta
3 : 1
Rapid Bucuresti 1923Rapid Bucuresti 1923
21:45
ACS Sepsi OSK Sfantu GheorgheACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2 : 2
Fotbal Club FCSBFotbal Club FCSB
San Marino - Campionato Sammarinese
21:45
AC JUVENES/DOGANAAC JUVENES/DOGANA
3 : 2
FC DomagnanoFC Domagnano
21:45
SS Folgore Falciano CalcioSS Folgore Falciano Calcio
21:45
FC FiorentinoFC Fiorentino
Sırbistan - LAV Kupası
17:00
FK Radnicki 1923 KragujevacFK Radnicki 1923 Kragujevac
0 : 1
FK Vojvodina Novi SadFK Vojvodina Novi Sad
20:00
FK Crvena Zvezda BelgradeFK Crvena Zvezda Belgrade
2 : 0
FK Partizan BelgradeFK Partizan Belgrade
Slovakya - 1. Lig Kadınlar
16:00
GFC TopolcanyGFC Topolcany
4 : 5
FC Tatran PresovFC Tatran Presov
Slovakya - 2. Liga
16:00
Slovan Bratislava BSlovan Bratislava B
3 : 2
OFK MalzeniceOFK Malzenice
17:30
MSK PuchovMSK Puchov
3 : 2
1. FC Tatran Presov1. FC Tatran Presov
17:30
MSK Povazska BystricaMSK Povazska Bystrica
1 : 1
KFC KomarnoKFC Komarno
17:30
FC PetrzalkaFC Petrzalka
2 : 0
Spisska Nova VesSpisska Nova Ves
17:30
MFK Dolny KubinMFK Dolny Kubin
0 : 0
FK HumenneFK Humenne
17:30
FC Stk 1914 SamorinFC Stk 1914 Samorin
1 : 1
MSK Zilina BMSK Zilina B
17:30
MFK Tatran Liptovsky MikulasMFK Tatran Liptovsky Mikulas
1 : 2
FK Slavoj TrebisovFK Slavoj Trebisov
20:00
Spartak MyjavaSpartak Myjava
2 : 1
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna ZdanaFK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Slovenya - Slovenya Kupası
21:00
ND GoricaND Gorica
1 : 1
ND BeltinciND Beltinci
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Jkt TanzaniaJkt Tanzania
0 : 0
Young Africans SCYoung Africans SC
Uganda - Premier Lig
16:00
Express FCExpress FC
1 : 2
Kitara FCKitara FC
19:00
NEC FCNEC FC
1 : 0
Bul FCBul FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
ArjantinArjantin
0 : 2
BrezilyaBrezilya
02:30
ParaguayParaguay
2 : 0
VenezuelaVenezuela
05:00
KolombiyaKolombiya
1 : 0
PeruPeru
Uruguay - Premier Lig
21:00
Rampla JuniorsRampla Juniors
2 : 1
Defensor SportingDefensor Sporting
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:30
Auckland CityAuckland City
0 : 1
Bay OlympicBay Olympic
Yunanistan - Super League
17:00
PAS Lamia 1964PAS Lamia 1964
1 : 1
Paok ThessalonikiPaok Thessaloniki
19:30
Aris ThessalonikiAris Thessaloniki
1 : 1
Olympiacos PiraeusOlympiacos Piraeus
20:30
AEK AthensAEK Athens
3 : 0
Panathinaikos AthensPanathinaikos Athens
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
FC MuzaFC Muza
16:00
NkwaziNkwazi
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Telone FCTelone FC
1 : 1
Bulawayo Chiefs FCBulawayo Chiefs FC
16:00
Ngezi PlatinumNgezi Platinum
2 : 2
Yadah FCYadah FC
16:00
Chicken Inn FCChicken Inn FC
1 : 0
Hwange Colliery FCHwange Colliery FC
16:00
Herentals FCHerentals FC
2 : 2
Highlanders FCHighlanders FC
16:00
FC PlatinumFC Platinum
0 : 1
ZPC KaribaZPC Kariba
16:00
Zifa Ersl ChampionsZifa Ersl Champions
1 : 0
Simba Bhora FCSimba Bhora FC